Praktikant za rad na projektima

EU Build d.o.o.

Beograd, Rad od kuće
Rok za prijavu: 31.01.2022.
Postavljeno: 13.01.2022.
Prakse

Konsultantska firma EU Build organizuje program stručne prakse namenjene studentima završnih godina visokoškolskih ustanova.

Program stručna prakse biće prilagođen novonastaloj situaciji u zemlji, tako da će se praksa realizovati online, što podrazumeva rad od kuće.

Razgovori će takođe biti organizovani online putem Skype-a.

Naša misija

EU Build pruža pomoć organizacijama i pojedincima da postanu uspešniji u svom poslovnom okruženju.

Razvoj EU Build-a

Sa dugogodišnjim iskustvom na srpskom investicionom tržištu, razvili smo sposobnost da primenimo međunarodne standarde lokalno. Uz pomoć EU Build-a klijenti iz Srbije uspešno upravljaju svojim projektima čak iako nisu imali iskustva sa međunarodnim procedurama i razvijanju kapaciteta.

EU Build ima veoma razvijen program praksi već nekoliko godina i naši praktikanti su aktivno uključeni u rad na svim našim projektima.

Opis prakse

Praksa studentima pomaže da steknu iskustvo u - Upravljanju projektima:

  • Rukovođenje i praćenje razvoja projekata i implementacija akcionih planova;
  • Organizacija, učešće i prezentacija projekata na sastancima i u javnim nastupima;
  • Saradnja sa projektnim partnerima;
  • Koordinacija i upravljanje projektnom administracijom;
  • Saradnja sa institucijama i mrežama relevantnim za sprovođenje investicija;
  • Saradnja sa bankama koje se bave projektnim finansiranjem investicija
  • Priprema izveštaja;
  • Nadzor budžeta i kontrola troškova;
  • Upravljanje FIDIC ugovorima
  • Istraživanju i prikupljanje podataka;
  • Istraživanju, analiziranju i nadgledanju finansijskih, tehnoloških i demografskih faktora koji utiču na tržišne šanse;
  • Poslovima u tehničke pripreme za javne nabavke;
  • Analizi i prikupljanju međunarodnih, domaćih i lokalnih javnih nabavki i organizovanju i održavanju baze podataka iz oblasti međunarodnih javnih nabavki;
  • Sekretarsko-administrativni poslovima;
  • Učestvovanju u pripremi i realizaciji obuka
  • Komunikaciji sa klijentima.

Program rada i obuke studenta na praksi u EU Build-u traje 6 meseci (evaluacija na 2 meseca), 4 sata svakog radnog dana.

Zaduženja:

  • Koordinacija i asistencija prilikom sprovođenja svih aktivnosti u EU Build-u
  • Praksa će se odvijati ONLINE putem MS Teams i Zoom platforme.

Uslovi:

  • Studenti završne godine Građevinskog fakulteta, Mašinskog fakulteta, Arhitektonskog fakulteta, Elektrotehničkog fakulteta, Fakulteta organizacionih nauka, Fakulteta političkih nauka, Ekonomskog fakulteta i Pravnog fakulteta Univerziteta u Beogradu.
  • dobro poznavanje engleskog jezika
  • poznavanje rada na računaru
  • dinamičnost, proaktivnost, timski rad i želja za usavršavanjem i napredovanjem

Mole se kandidati da pošalju CV i motivaciono pismo na putem maila (klik na dugme Konkuriši).

Izvor: CzRK Beograd

Profil poslodavca