Prvi posao
Pravnik za izdavanje registracionih nalepnica
Lokacija Beograd
Rok za prijavu 30.05.2023.
Postavljeno 15.05.2023.
Puno radno vreme
Nije potrebno radno iskustvo

SAVA CAR d.o.o. sa sedištem u Beogradu, raspisuje konkurs za radno mesto: DIPLOMIRANI PRAVNIK ZA IZDAVANJE REGISTRACIONIH NALEPNICA.

Opis posla:

  • Pripremanje kompletne dokumentacije za registraciju i tehnički pregled vozila
  • Izdavanje registracionih nalepnica
  • Komunikacija sa klijentima
  • Ostali administrativni poslovi

Uslovi:

  • Diplomirani pravnik ili administrator koji poznaje proces registracije vozila i zakonske propise
  • Uverenje o nekažnjavanju
  • Poželjno radno iskustvo na istim pozicijama
  • Znanje i veštine
  • Poznavanje zakonskih propisa i regulative u oblasti registracije vozila

Poželjno iskustvo u ovoj oblasti posla, sa dobrim organizacionim veštinama, motivisanog i spremnog za usvajanje novih znanja, sposobnog za samostalni i timski rad.

Nudimo:

  • Stalno zaposlenje, odlične uslove rada i redovnu zaradu.