Prodavac

Tehnomedia Centar d.o.o.

Beograd, Zemun Polje
Rok za prijavu: 24.05.2022.
Postavljeno: 11.05.2022.
Klikom na dugme Konkuriši, dalji tok konkurisanja nastavljaš na eksternom sajtu.

Opis posla i uslovi:

  • Pomoć kupcima pri donošenju odluka ili pronalaženju proizvoda.
  • Rad na kasi, administrativni poslovi.
  • Briga o prijemu, skladištenju, održavanju, razvrstavanju i izlaganju proizvoda.
  • Održavanje higijene maloprodajnog objekta.
  • Vozačka dozvola B kategorije poželjna, ali nije presudna.
  • Radno iskustvo je poželjno, ali nije presudno.

Nudimo:

  • Mogućnost stručnog usavršavanja u našem trening centru (obuke, seminari, prezentacije, itd).
  • Dinamičan posao u profesionalnom okruženju.
Profil poslodavca