Usled redovnog održavanja, sajt neće biti dostupan, u ponedeljak na utorak, večeras, u periodu od 00.00h do 00.15h. Vraćamo se vrlo brzo! Hvala na poseti!

Prodavac

DM d.o.o.

Beograd (Novi Beograd)
Rok za prijavu: 09.07.2022.
Postavljeno: 24.06.2022.
Prvi posao
1. smena
puno radno vreme
Nije potrebno radno iskustvo

Opis posla:

  • Prodaja tekstila, zavesa, draperija i sl.
  • Usmena i pismena komunikacija sa klijentima (telefon, e-mail, pisma,...)
  • Izrada ponuda
  • Izrada različitih izveštaja u skladu sa potrebama poslovanja
  • Spremnost za rad i montažu na terenu
  • Ostali zadaci po nalogu pretpostavljenog

Uslovi:

  • Minimum IV stepen stručne spreme
  • Poželjno radno iskustvo na poslovima prodaje
  • Poznavanje rada u MS Office paketu (Excel, Word, Outlook)
  • Osnovno znanje engleskog jezika (govorno i pisano)
  • Dobre organizacione sposobnosti, komunikativnost i prilagodljivost
  • Timska orjentisanost i samostalnost u radu

Molim Vas da u opisu priložite sve informacije vezane za Vaše poslovno i radno iskustvo.

Podeli

Greška u oglasu? Obavestite nas.