/posao/logo/pons_1.jpg
Prvi posao
Prodavac u maloprodajnom objektu
Lokacija Kruševac, Požega, Čačak
Rok za prijavu 23.08.2022.
Postavljeno 08.08.2022.
Puno radno vreme
1. i 2. smena
Nije potrebno radno iskustvo

Kompanija Pons posluje već 30 godina kao jedan od lidera na domaćem tržištu u oblasti pekarstva.

U našem sastavu posluje preko 30 maloprodajnih objekata koji dnevno usluže preko 9.000 potrošača, dok kroz veleprodajni tim svakodnevno snabdevamo preko 2.000 kupaca. Postali smo sinonim kvalitetnog proizvođača, pouzdanog poslovnog partnera i poželjnog poslodavca koji trenutno zapošljava preko 350 radnika. Naš kontinuiran uspeh je rezultat modernog načina poslovanja i posvećenih ljudi koji su najbitnija karika u našoj kompaniji.

Obzirom da konstantno proširujemo maloprodajnu mrežu na teritoriji Srbije, u potrazi smo za budućim kolegama koji bi se pridružili našem timu na poziciji: Prodavac u maloprodajnom objektu - više izvršilaca, mesto rada: Svilajnac, Kraljevo, Čačak.

Opis posla:

  • Davanje potrebnih informacija i saveta o proizvodima potrošačima,
  • Priprema (pečenje) i prodaja pekarskih proizvoda,
  • Briga o poručivanju, aranžiranju i svežini pekarskih proizvoda u prodajnom objektu,
  • Obračun i naplata prodatih proizvoda, rad na fikalnom uređaju, predaja dnevnog pazara,
  • Održavanje higijene prodajnog prostora.

Nudimo:

  • Rad i profesionalni razvoj u uspešnoj i dinamičnoj firmi sa pozitivnom timskom atmosferom,
  • Redovna primanja, prijava, godišnji odmor i svi ostali uslovi definisani ugovorom o radu,
  • Politika nagrađivanja zaposlenih.

Potrebne kvalifikacije:

  • Odlične komunikativne sposobnosti,
  • Urednost i ljubaznost,
  • Poželjno iskustvo na istim poslovima,
  • Minimum SSS,
  • Orijentisanost na saradnju i rad u timu,
  • Usmerenost na potrošače i njihove potrebe,
  • Samoinicijativnost i usmerenost na rezultat.

Ukoliko ispunjavate navedene kriterijume možete poslati svoj CV elektronskim putem.

Unapred zahvaljujemo kandidatima na interesovanju za zaposlenje u našoj kompaniji. Biće kontaktirani samo kandidati koji su ušli u uži krug selekcije.