Prodavac

A Sport DD

Beograd, Novi Sad
Rok za prijavu: 08.10.2022.
Postavljeno: 23.09.2022.
Prvi posao
60000 - 70000 RSD (mesečna plata)
1. i 2. smena
puno radno vreme
Potrebno je do dve godine radnog iskustva

Mi smo kompanija @ sport, bavimo se maloprodajom sportske opreme najvećih svetskih brendova (Adidas, Rebook, Nike, Diadora, Ipanema, Rider, itd.). Zvanični smo klirens partner Adidasa.

Kompanija ima devet outlet prodavnica na teritoriji Beograda i Novog Sada, kao i ONLINE prodaju.

Zbog proširenja posla potrebni su nam ambiciozni ljudi koji imaju želju da rade, napreduju i učestvuju u izgradnji novog outlet centra u Srbiji.

NUDIMO:

  • Početna plata od 60.000,00 do 70.000,00 (u zavisnosti od radnog iskustva u industriji prodaje odeće i obuće), kao i dodatna stimulacija na platu u zavisnosti od angažovanja i ostvarenog prometa
  • Dodatno plaćen prekovremeni rad
  • Mogućnost napredovanja i povećanja plate
  • Slobodna radna mesta Novi Beograd, Miljakovac, Vidikovac, Zvezdara
  • Rad u smenama od 8.30h-15h i od 14.30h-21h uz slobodan dan nedeljno

Uslovi:

  • Potrebni su nam vredni i ambiciozni ljudi koji žele da napreduju u poslu
  • Radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
  • Poznavanje rada na računaru

Opis posla:

  • Odgovara za adekvatno i pravovremeno funkcionisanje svih procesa vezanih za prodaju (usluga, poznavanje robe u maloprodajnom objektu, odnos prema kupcu)
  • Informiše kupca o karakteristikama artikala iz asortimana MPO, uslovima i mogućnostima plaćanja
  • Vrši prijem i izlaganje robe
  • Pruža kvalitetnu uslugu potrošačima