Prodavac u maloprodajnom objektu

Bajkolino

Veternik
Rok za prijavu: 11.10.2022.
Postavljeno: 26.09.2022.
Prvi posao
1. i 2. smena
puno radno vreme
Potrebno je do dve godine radnog iskustva

Firma Bajkolino iz Novog sada više od 20 godina bavi se maloprodajom i veleprodajom igračaka za decu.

U cilju daljeg razvoja i unapređenja poslovnih aktivnosti, raspisujemo konkurs za radno mesto: Prodavac

Opis posla:

  • Prodaja robe iz asortimana, visok nivo usluge kupaca u skladu sa standardom kompanije
  • Poznavanje i prezentovanje ukupnog asortimana robe
  • Rad na kasi
  • Izlaganje robe
  • Održavanje higijene objekta
  • Rad u smenama (prva i druga)

Uslovi:

  • Minimum srednja stručna sprema
  • Komunikativnost, ljubaznost i neposrednost
  • Odgovornost, organizovanost, brzina i tačnost
  • Poznavanje rada na računaru
  • Spremnost na saradnju u dužem vremenskom periodu
  • Potrebno iskustvo

Mi vam nudimo:

  • Redovna primanja
  • Kvalitetnu obuku i dobre uslove za rad
  • Rad u uspešnom i dinamičnom okruženju

Ukoliko želite da se priključite našem timu, pošaljite svoju biografiju.