/posao/logo/univer.png
Prvi posao
Prodavac na odeljenju voća i povrća
Lokacija Novi Beograd
Rok za prijavu 12.10.2022.
Postavljeno 27.09.2022.
50.000 RSD (mesečna plata)
Puno radno vreme
1. i 2. smena
Potrebno je do dve godine radnog iskustva

Univerexport je jedan od vodećih trgovinskih lanaca na teritoriji Vojvodine.

Razgranata mreža maloprodajnih objekata prepoznatljivih po asortimanu, kvalitetnoj usluzi i uvek pristupačnim cenama je nešto što nas čini postojanim na tržištu već 31 godinu.

Postani i ti deo našeg uspešnog tima!

Univerexport za objekte u Beogradu (Dorćol, Banjica, Novi Beograd) raspisuje konkurs za poziciju: Prodavac na odeljenju voća i povrća.

Mi Vam nudimo:

  • Neto zaradu od 50.000 RSD za redovan rad
  • Prijavu od prvog dana na pun iznos zarade
  • Mogućnost napredovanja
  • Rad u dinamičnom okruženju

Opšti uslovi:

  • Minimum III stepen stručne spreme
  • Usmerenost na potrošača
  • Iskustvo za rad na istim ili sličnim poslovima

Opis posla:

  • Vođenje računa o urednosti i ispravnosti izloženog voća i povrća i mlečnim proizvodima, rokovima trajanja, bar kodova, deklaracija, kao i ostale prateće dokumentacije robe
  • Posluživanje potrošača željenom robom i pomoć pri kupovini i merenju proizvoda

Tražimo pozitivne, dinamične, vredne i ambiciozne osobe, spremne da učestvuju u izgradnji savremenog koncepta pružanja usluga našim potrošačima.

Konkuriši Prikaži adrese