Prodavac

ProMobi servisni centar d.o.o.

Beograd, TC Galerija - Samsung brand store
Rok za prijavu: 20.02.2024.
Postavljeno: 05.02.2024.
Prvi posao
neto -
Puno radno vreme
1. i 2. smena
/posao/logo/promobi logo7e8c7c53056ab0a823a3510199755f0e.jpg

ProMobi servisni centar - najveći servis u regionu koji zapošljava preko 90 perspektivnih, mladih stručnjaka je u potrazi za novim članovima tima. Budite jedan od njih!

Oglašavamo radno mesto:

PRODAVAC

u Beogradu TC Galerija - Samsung brand store

(1 izvršilac)

Opis posla:

  • Pozdravljanje i komuniciranje sa kupcima koji uđu u sevisno prodajni centrar (MPO) u skladu sa pravilima poslovnog ponašanja i internim kompanijskim pravilima
  • Zaprimanje uređaja koje kupci donose na servisiranje :
  • Komunikacija sa kupcima  i podaja dodatne opreme i uređaja koji su u ponudi MPO
  • Promovisanje dodatnih servisni aktivnost, usluga i proizvoda (up sell + cross sell)
  • Isporuka završenih uređaja i kupljenih uređaja/dodatne opreme
  • Fakturisanje i naplata usluga i proizvoda
  • Vođenje računa o lageru
  • Poznavanje specifikacija modela uređaja u prodaji
  • Pravljenje izveštaja za menadžment

Uslovi za kandidate:

  • III/IV stepen stručne spreme
  • Poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim pozicijama
  • Srednji nivo poznavanja rada na računaru (MS Office)
  • Osnovni nivo poznavanja engleskog jezika
  • Interesovanje u oblasti modernih tehnologija

Obezbeđujemo:

  • Srdačno, prijatno i sigurno radno okruženje
  • Mogućnost napredovanja u kompaniji koja ispunjava najviše standarde poslovanja
  • Bonuse i nagrade za trud i zalaganje
  • Druženja i dobru atmosferu

Ako imate želju i posvećenost ka profesionalnom razvoju i ispunjavate gore navedene uslove, molimo Vas da nam svoju radnu biografiju dostavite elektronskim putem.

Biće kontaktirani samo oni kandidati koji uđu u uži izbor.

Napomena: Startuj.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.

Slična zanimanja

Loading...