/posao/logo/forma.ideale.gif
Prvi posao
Prodavac junior/Salesman Junior
Lokacija Vrbas
Rok za prijavu 03.06.2023.
Postavljeno 19.05.2023.
Puno radno vreme
Potrebno je do dve godine radnog iskustva

Kompanija Forma Ideale d.o.o. sa sedištem u Kragujevcu u potrazi je za novim članom tima na poziciji Prodavac junior u salonu nameštaja u Vrbasu.

Ukoliko sebe smatrate motivisanom osobom koja je usmerena kako na lično usavršavanje tako i na podsticanje napretka same kompanije, pozivamo Vas da se priključite našem timu.

Opis posla:

  • Obavlja usluživanje i prodaju robe kupcima
  • Naručivanje robe po zahtevu kupca
  • Utovar i isporuke robe kupcima
  • Obavlja kvantitativan i kvalitativan prijem robe
  • Pripremanje robe za prodaju i prezentacija proizvoda
  • Svakodnevno uređivanje prodajnog prostora

Uslovi za prijavu:

  • SSS
  • Iskustvo u prodaji
  • Poželjno poznavanje rada na računaru
  • Ljubaznost i prijatan pristup kupcu
  • Izvrsne prodajne i komunikacione veštine

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Na osnovu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti (“Sl. glasnik RS”, br. 87/2018), Pravilnika o zaštiti podataka o ličnosti privrednog društva “Forma Ideale” d.o.o. Kragujevac i Politike privatnosti privrednog društva “Forma Ideale” d.o.o. Kragujevac, neophodno je da se kandidati prilikom slanja svojih prijava, na sajtu “Forma Ideale” doo Kragujevac - Oglasi za posao, informišu o načinu dostavljanja ličnih podataka u prijavama za posao.

U obradu će biti uzete samo prijave kandidata koje sadrže lične podatke koji su zakonom dozvoljeni i to: ime i prezime, adresa, poštanski broj, grad,država, kontakt telefon, e-mail, obrazovanje, poznavanje rada na računaru, poznavanje stranog jezika, prethodno zaposlenje i poželjna oblast rada.

Sve prijave kandidata koje sadrže lične podatke, van pobrojanih  koji nisu dozvoljeni i nisu u skladu sa Zakonom o zaštiti podataka o ličnosti neće biti uzete u razmatranje.