/posao/logo/univer.png
Prvi posao
Prodavac na odeljenju delikates, pekara, gastro
Lokacija Beograd, Novi Sad
Rok za prijavu 31.05.2023.
Postavljeno 16.05.2023.
52.000 RSD (mesečna plata)
Puno radno vreme
1. i 2. smena
Nije potrebno radno iskustvo

Univerexport je jedan od vodećih trgovinskih lanaca na teritoriji Vojvodine.

Razgranata mreža maloprodajnih objekata prepoznatljivih po asortimanu, kvalitetnoj usluzi i uvek pristupačnim cenama je nešto što nas čini postojanim na tržištu već 32 godine.

Postani i ti deo našeg uspešnog tima!

Univerexport raspisuje konkurs za poziciju:

Mi Vam nudimo:

  • Neto zaradu od 52.000 dinara za redovan rad
  • Mogućnost napredovanja, stimulacija i razvoja karijere
  • Univerexport benefit kartica i popusti za kupovinu

Obezbeđujemo po zakonu:

  • Prijavu od prvog dana na pun iznos plate

Opšti uslovi:

  • Minimum III stepen stručne spreme
  • Afinitet za rad sa ljudima i rad u timu
  • Poželjno iskustvo za rad na istim ili sličnim poslovima

Opis posla:

  • Vođenje računa o urednosti i ispravnosti izloženih proizvoda, rokovima trajanja proizvoda, bar kodova, deklaracija, kao i ostale prateće dokumentacije robe
  • Praćenje temperature rashladnih vitrina i komora na odeljenju
  • Priprema za pečenje pekarskih proizvoda, sečenje suhomesnatih proizvoda, pakovanje gotovih jela
  • Prenos potrebne robe iz magacina u objekat za izlaganje i rad na odeljenju
  • Raspakivanje i sortiranje robe i sprovođenje određenog načina izlaganja robe prema dostavljenom planogramu
  • Posluživanje potrošača željenom robom