/posao/logo/hrbulevar.png
Prvi posao
Prodavac obuće
Lokacija Beograd
Rok za prijavu 24.06.2023.
Postavljeno 25.05.2023.
44.000 RSD (mesečna plata)
Puno radno vreme
Nije potrebno radno iskustvo

HR agencija Bulevar je povezana sa glavnim kompanijama koje nude zapošljavanje u Republici Srbiji. HR Bulevar ima veliku ponudu poslova i svakodnevne oglase za posao kod različitih poslodavaca. Konkurišite na oglase za poslove i koristite HR usluge potpuno besplatno. Zapošljavanje je besplatno za sve kandidate koji konkurišu za posao u HR agenciji. Za potrebe Klijenta iz Beograda, tražimo zainteresovane kandidate za rad kao operater proizvodnje u Beogradu/Novoj Pazovi, obezbeđen smeštaj za radnike iz svih gradova Srbije.

Agencija za privremeno zapošljavanje HR Bulevar d.o.o. iz Beograda traži izvršioca za poziciju:

Mesto rada: Beograd

Opis posla:

  • Prezentacija proizvoda i usluživanje kupaca
  • Sortiranje robe po rafovima
  • Direktna prodaja i kontakt sa kupcima
  • Pomoć kupcima pri donošenju odluka ili pronalaženju proizvoda
  • Rad za fiskalnom kasom

Uslovi rada:

  • Radno angažovanje na duži vremenski period
  • Smenski rad (u II smene)
  • Poželjno prethodno radno iskustvo na sličnim proslovima
  • NK/SSS - Zarada 44.000 rsd + stimulacija + troškovi prevoza

Zainteresovani kandidati se mogu javiti na telefon u periodu od 08:30h - 16:30h: Prikaži broj telefona ili poslati CV elektronskim putem.

Više o ponudi posla pogledajte na sajtu www.hr-agencija-usluge.com

Info - HR agencija
Koristite HR usluge privremenog zapošljavanja i Outstaffing-a  ili uvedite Outsourcing zaposlenih na nivou kompanije ili pojedinih organizacionih delova.
Unapređujemo HR procedure i postupak zapošljavanja radnika kod Poslodavaca - korisnika HR usluga. Prepustite obavezu zapošljavanja profesionalnom poslodavcu - HR agenciji.