/posao/logo/matinvesto.png
Prvi posao
Prodavac u maloprodaji
Lokacija Leskovac
Rok za prijavu 10.06.2023.
Postavljeno 26.05.2023.
Puno radno vreme
1. i 2. smena
Nije potrebno radno iskustvo

KKR MARTINI VESTO JE KOMPANIJA KOJA JE DUGI NIZ GODINA LIDER KADA JE U PITANJU MUŠKA ODEĆA.

NAŠA ODELA SE MOGU VIDETI SVAKE GODINE NA PRESTIŽNOJ MANIFESTACIJI FASHION WEEK BEOGRAD.

SVOJE MALOPRODAJE POSEDUJE U SVIM VEĆIM GRADOVIMA U SRBIJI.

Uslovi za radno mesto Prodavca su:

  • Minimum srednja stručna sprema
  • Aktivno poznavanje rada na računaru i kasi
  • Poznavanje rada na internet pretraživačima
  • Poželjno iskustvo u prodaji
  • Poželjno znanje engleskog jezika
  • Komunikativnost, ljubaznost i timski rad

Kratak opis posla:

  • Primanje i izlaganje robe po pravilima preduzeća
  • Komunikacija sa kupcima i usluživanje u skladu sa standardima preduzeća
  • Rad na kasi i računaru
  • Praćenje zaliha i asortimana
  • Vođenje propratne dokumentacije obavezne za rad maloprodajnog objekta
  • Briga o radnoj okolini i prostoru

Nudimo Vam:

  • Redovnu i stimulativnu platu
  • Mogućnost ostvarivanja bonusa na mesečnom nivou
  • Brz profesionalni razvoj i napredak u karijeri

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Konkuriši Prikaži adrese