Prodavac u maloprodaji Jungle Baby

Forma VS d.o.o. - Jungle Baby

Beograd, Niš
Rok za prijavu: 09.12.2021.
Postavljeno: 24.11.2021.
Klikom na dugme Konkuriši, dalji tok konkurisanja nastavljaš na eksternom sajtu.

Preduzeće FORMA VS iz Beograda osnovana 1998. godine bavi se proizvodnjom, uvozom i prodajom garderobe, igračaka, pribora i opreme za bebe.

Uvozimo i distribuiramo robu aktuelnih i svetski priznatih robnih marki kao što su GB (Nemačka), JOIE (Engleska), ROAN (Poljska), INFANTINO (Francuska), PLAY GRO (Australija), BATTAT (Kanada), TOMMEE TIPPEE (Engleska), I DO (Italija) MAYORAL (Španija)…

Proizvodimo robu robne marke JUNGLE i MY BABY koju distribuiramo u Srbiji, Hrvatskoj, Sloveniji, Crnoj Gori, Makedoniji, Bosni i Hercegovini, teritoriji Kosova sa planom daljeg širenja tržišta.

Usled proširenja tima maloprodajnih objekata  potrebni su nam radnici na poziciji

PRODAVAC U MALOPRODAJI

JUNGLE BABY DELTA PLANET Niš

JUNGLE BABY ADA MALL I GALERIJA Beograd

Neophodni uslovi obavezni za radno mesto Prodavca su:

  • Minimum srednja stručna sprema
  • Aktivno poznavanje rada na računaru (MS Office)
  • Poznavanje rada na slanju i primanju elektronske pošte (Outlook Express)
  • Poznavanje rada na internet pretraživačima
  • Poželjno znanje engleskog jezika
  • Poželjno iskustvo u prodaji bebi opreme, igračaka i garderobe za bebe i decu
  • Odgovornost i organizovanost u poslu
  • Komunikativnost, ljubaznost i timski rad
  • Spremnost za prekovremeni rad i rad pod pritiskom

Kratak opis posla:

  • Primanje i izlaganje robe po pravilima preduzeća
  • Komunikacija sa kupcima i usluživanje u skladu sa standardima preduzeća
  • Rad na kasi i računaru
  • Praćenje zaliha i asortimana
  • Komunikacija sa dobavljačima i poručivanje robe u skladu sa potrebama maloprodajnog objekta
  • Vođenje propratne dokumentacije obavezne za rad maloprodajnog objekta

Nudimo Vam:

  • Dinamično okruženje
  • Redovnu i stimulativnu platu
  • Mogućnost stručnog usavršavanja
  • Brz profesionalni razvoj i napredak u karijeri

Napomena: Slanjem prijave, kandidat daje saglasnost da kompanija njegove lične podatke obrađuje u postupku selekcije u skladu sa Zakonom o zaštiti podataka o ličnosti.

Profil poslodavca