Prodavac u maloprodaji/knjižari

La Carta d.o.o.

Beograd
Rok za prijavu: 28.02.2024.
Postavljeno: 13.02.2024.
Prvi posao
neto -
Puno radno vreme

La Carta d.o.o., kompanija koja se preko 20 godina uspešno bavi prodajom na malo školskog pribora, kancelarijskog materijala, umetničkog materijala, reklamne galanterije i ostalih knjižarskih proizvoda, raspisuje oglas za radno mesto:

mesto rada – Beograd

Uslovi za navedeno radno mesto:

- iskustvo u trgovini poželjno

- srednja stručna sprema

- poznavanje rada na računaru

- komunikativnost, ljubaznost, i uslužnost prema kupcima

- rad u smenama

Opis posla:

- prijem izlaganje i prodaja robe

- praćenje asortimana i potreba kupaca

Ukoliko smatrate da ispunjavate tražene uslove pošaljite Vaš CV i propratno pismo elektronskim putem.

Napomena: Startuj.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.

Slična zanimanja

Loading...