Prodavačica/Prodavac hleba i peciva

Pekara Kirćanski

Beograd (Zvezdara)
Prikaži adrese
Rok za prijavu: 20.02.2024.
Postavljeno: 05.02.2024.
Prvi posao
neto - 80000 RSD (mesečna plata)
Puno radno vreme
1. i 2. smena
/posao/logo/kircanski 250.jpg

Pekara je osnovana 1936. godine i jedna je od najstarijih pekara u Beogradu i Srbiji. Osim naših maloprodajnih objekata, poslednjih 20 godina firma se bavi i veleprodajom zamrznutog peciva. Naši kupci su hoteli, restorani, ostale pekare, a svakako najveći je Delhaize Srbija (Maxi, Tempo). Mi smo ozbiljna firma koja postoji duže od 88 godina, veliki broj radnika je zaposlen 10, 15  i više godina, njima firma uplaćuje i "Generali" privatnu penziju.

Potrebna/Potreban nam je Prodavačica/-ac hleba i peciva u našoj radnji, Beograd, Bulevar Kralja Aleksandra, Lion, Zvezdara

Opis posla:

  • Rad u maloprodaji pekare

Nudimo po zakonu:

  • Prijava odmah, od prvog dana
  • Radno vreme 8 sati
  • Redovan slobodan dan
  • Plaćeni odmor

Nudimo:

  • Plata tačna, nikada ne kasni, 01. i 16. u mesecu
  • Početna plata 80.000 rsd, uz mogućnost brzog povećanja
  • Stalni radni odnos
  • Privatni penzioni fond za sve ozbiljne radnike
  • Mogućnost napredovanja, mogućnost dodatne zarade

Uslovi:

  • Molimo da konkurišu isključivo ozbiljne radnice/-ci opredeljene/-ni za višegodišnji rad u jednoj firmi

Radi detaljnih informacija o razgovoru za posao, pozovite od 08 do 20 sati na kontakt telefon.

Prednost imaju kandidati koji za razgovor za posao pozovu telefonom, ostali koji konkurišu elektronskim putem, obavezan je CV.

Napomena: Startuj.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.

Slična zanimanja

Loading...