Prodavac/prodavačica

Gorgonia d.o.o.

Hrvatska
Rok za prijavu: 27.05.2022.
Postavljeno: 13.05.2022.
Sezonski poslovi
900-1.200 EUR (mesečna plata)
Klikom na dugme Konkuriši, dalji tok konkurisanja nastavljaš na eksternom sajtu.

Gorgonia Apartments & Suites je obiteljski aparthotel na Dugom otoku sa dugogodišnjom tradicijom u turizmu.

Posebnu pažnju usmjeravamo prema našim djelatnicima.

Stručnost i iskustvo je poželjno.

Za naš dućan sa prehrambenim namjernicama trebamo: Prodavača/icu u terminu 01.06.- 30.09.2022.

Opis posla i očekujemo od kandidata:

  • ljubaznost i osmijeh prema gostima i našem timu
  • osnovna komunikacija sa kupcima na barem jednom stranom jeziku
  • prodavanje namjernica i rad sa blagajnom (gotovina i kartice)
  • zaprimanje robe i slaganje na police
  • upisivanje nove robe u kompjuter; osnovno informatičko znanje
  • dvokratno radno vrijeme 8 sati dnevno
  • iskustvo poželjno ali nije uvjet

Nudimo:

  • dinamičan posao u opuštenoj atmosferi i kontakt sa gostima iz cijele Europe
  • izrazito poštovanje prema našim djelatnicima i svakodnevna pomoć našim znanjem djelatnicima koji nemaju dovoljno
  • iskustva
  • naučiti posao je cilj, ali je imperativ na veselom druženju kako bi ljeto proveli na najbolji mogući način
  • besplatan smještaj u našem novom apartmanu i hrana
  • plaća od 900 - 1.200 Euro neto i ovise o stručnoj sposobnosti djelatnika
  • primanja su redovita na početku mjeseca prema ugovoru o radu
  • radna dozvola
  • postoji mogućnost stalnog zaposlenja kao i zaposlenje supružnika

Ljubazno molimo da nam se jave isključivo kandidati koji posjeduju gore navedene karakteristike te vam molimo da pošaljete vaš životopis elektronskim putem.

Odgovoriti ćemo na vašu kandidaturu u kratkom vremenu i razgovor će biti obavljen preko WhatsApp-a.

Profil poslodavca