Prodavac/prodavačica

Baby Shop d.o.o.

Niš
Rok za prijavu: 09.12.2021.
Postavljeno: 24.11.2021.
Prvi posao
Potrebno je do jedne godine radnog iskustva

Firma Baby Shop je lanac specijalizovanih prodavnica koji nudi opremu za bebe kvalitet po pristupačnim cenama. Baby Shop danas posluje u 6 zemalja okruženja i u 11 prodavnica radi preko 50 zaposlenih. Ukoliko si u potrazi za poslom u maloprodaji, mogućnostima za razvoj i novim izazovima mi smo kompanija za tebe!

Objavljujemo oglas za radno mesto prodavca u maloprodaji u Nišu.

Od Vas očekujemo:

  • Minimum IV stepen stručne spreme
  • Poznavanje rada na računaru
  • Savestan i odgovoran pristup radu
  • Iskustvo u maloprodaji

Vaša zaduženja i dužnosti:

  • Prijem, izlaganje i sortiranje robe
  • Rad sa kupcima
  • Deklarisanje robe, isticanje cena
  • Rad na fiskalnoj kasi, izdavanje računa
  • Održavanje higijene objekta

Nudimo Vam:

  • Obuku
  • Posao u mladom i dinamičnom okruženju
  • Stalni radni odnos
  • Fiksnu platu + bonuse
  • Mogućnost daljeg usavršavanja i napredovanja

Ukoliko ispunjavate navedene uslove i želite da radite u okruženju koje podstiče dalje usavršavanje, pošaljite nam svoju radnu biografiju i postanite deo našeg tima!

Profil poslodavca