/posao/logo/professional english.png
Prvi posao
Profesor/ka engleskog jezika
Lokacija Beograd
Rok za prijavu 29.09.2022.
Postavljeno 14.09.2022.
Puno radno vreme
Nije potrebno radno iskustvo

Profesor/ka engleskog jezika za rad sa odraslima i decom

Tražimo:

-          Diplomiranog filologa ili apsolventa (ne obavezno anglistu), sa minimum B2 nivoom znanja engleskog jezika

-          Iskustvo je poželjno, ali ne i obavezno

-          Profil kandidata: kreativan, voli rad sa decom različitog uzrasta, fleksibilan, pouzdan i odgovoran, ozbiljan, komunikativan, posvećen, inventivan, želi da se usavršava

Nudimo:

-          Puno radno vreme ili honorarni angažman

-          Redovna primanja

-          Obuku za rad, i instrukcije za rad sa decom, plan i program rada, didaktički materijal, obuku za specijalizovane kurseve i mentorstvo

-          Rad u timu mladih i pozitivnih ljudi

Opis posla:

-          Opšti kursevi engleskog jezika različitih nivoa

-          Business i specijalistički kursevi engleskog jezika

-          Pripremni kursevi za polaganje internacionalnih ispita (TOEFL, IELTS, SAT…)

-          Izvođenje grupnih dečijih kurseva engleskog jezika

-          Rad sa decom od 3 do 14 godina

-          Rad u grupama i individualno

-          Rad na lokacijama škole i biznis klijenata

Zainteresovani kandidati mogu poslati svoje biografije elektronskim putem, samo kandidati koji uđu u uži izbor će biti kontaktirani.

Radujemo se budućoj saradnji i očekujemo Vaše prijave!