Prijave na ovaj oglas su zatvorene. Pogledaj koji su trenutno aktuelni poslovi nasajtu klikom ovde.
/posao/logo/enel.ps.novi.gif
Prvi posao
Rukovodilac ugovora na projektima izgradnje solarnih elektrana
Lokacija Beograd
Rok za prijavu 25.08.2022.
Postavljeno 10.08.2022.
Puno radno vreme
Potrebno je do dve godine radnog iskustva

Opis posla:

  • Sačinjavanje tehničkih rešenja u cilju ispunjavanja zahteva klijenta;
  • Stručna pomoć odeljenju Prodaje u fazi izrade ponuda;
  • Rukovođenje realizacijom aktivnih ugovora.

 Uslovi:

  • Visoka stručna sprema, elektro ili mašinske struke;
  • Poznavanje rada na računaru (poželjno i poznavanje nekog od programa za projektovanje solarnih elektrana);
  • Poznavanje engleskog jezika (prednost je poznavanje i drugih stranih jezika);
  • Posedovanje vozačke dozvole;
  • Minimum jedna godina iskustva u vođenju realizacije ugovora izgradnje solarnih elektrana (bilo koje snage).

Mi nudimo:

  • Pozitivnu radnu atmosferu i okruženje;
  • Mogućnost razvoja i napredovanja u uspešnoj kompaniji;
  • Dodatno zdravstveno osiguranje (VIZIM - neograničeni broj izdvojenih besplatnih pregleda i popust na dodatne medicinske usluge za zaposlenog i 5 članova njegove porodice);
  • Dodatan dan godišnjeg odmora nakon svake 4 navršene godine radnog staža u kompaniji;
  • Učestale teambuilding-e;
  • Godišnji bonus;
  • Pogodnosti za treniranje (Sportska akademija Kočović);
  • Dodatne benefite.
Konkuriši
Napomena: Startuj.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.
Slična zanimanja
Loading...