Projektant za fasade

Modulor d.o.o.

Beograd
Rok za prijavu: 15.01.2022.
Postavljeno: 31.12.2021.
Prvi posao
Nije potrebno radno iskustvo

Modulor d.o.o. Beograd je građevinska kompanija koja se dugi niz godina zasluženo nalazi na jednoj od vodećih pozicija u oblasti projektovanja i izvođenja građevinskih radova u regiji. Još od svog osnivanja 1992. godine posvećena je pružanju vrhunske usluge, kvalitetnih, bezbednih i održivih inženjerskih rešenja, uz poštovanje ugovorenih rokova. Uspešno smo realizovali više od 500 projekata u Srbiji i inostranstvu. Kompanija je regulisana od strane Royal Institution of Chartered Surveyors i posluje u skladu sa globalno priznatim etičkim i profesionalnim standardima.

Zapošljavamo preko 250 saradnika iz zemlje i inostranstva, a naš projektni tim trenutno broji više od 30 diplomiranih inženjera različitog profila, sa članstvom u međunarodnim strukovnim asocijacijama (APM i RICS). Kontinuiranim ulaganjem u razvoj znanja i veština stvaramo profesionalne i kompetentne stručnjake u različitim oblastima poslovanja.

Trenutno smo u potrazi za novim saradnikom na poziciji: PROJEKTANT ZA FASADE

Opis posla:

  • Projektuje fasade tipa curtain wall, panel, cladding i sl. u softweru AutoCad;
  • Izrađuje šeme bravarije u softweru OrgaData;
  • Vrši razmeravanje fasade i projektuje mrežu ankera na fasadi;
  • Projektuje detalje montaže;
  • Izrađuje specifikaciju sečenja za cladding sisteme (alucobond, cementne ploče, itd).
  • Izrađuje predmere i predračune;
  • Prikuplja ponude od dobavljača i vrši odabir eksternih saradnika;
  • Prati i vodi računa o kvalitetu radova svojih podizvođača, kooperanata, dobavljača i isporučioca opreme (kao investitor i nadzor);
  • Vrši proveru atestne dokumentacije;
  • Overava mesečne situacije i daje dodatna objašnjenja investitoru;
  • Sarađuje sa nadzornom službom, projektantskim nadzorom, investitorom, korisnikom i ostalim učesnima u projektu;
  • Vrši pregled tehničke dokumentacije i daje predloge za izmene koje mogu da dovedu do uštede novca (value engineering);
  • Učestvuje u organizaciji obuke za ugradnju materijala;
  • Brine o zaštiti životne sredine i primenjuje sve predviđene mere za bezbednost i zdravlje na radu;
  • Vodi računa o potencijalnim rizicima i blagovremeno obaveštava projektnog menadžera;

Od kandidata očekujemo:

  • Univerzitetsko obrazovanje (mašinstvo ili arhitektura);
  • Prethodno radno iskustvo na sličnim poslovima je poželjno, ali nije neophodno;
  • Odlično poznavanje Auto Cad;
  • Odlično poznavanje Office paketa;
  • Aktivno znanje engleskog jezika;
  • Posedovanje vozačke dozvole B kategorije je poželjno.

 Dodatne veštine i osobine koje tražimo od kandidata:

  • Sistematičnost, odgovornost i ažurnost  u izvršavanju  svojih  radnih obaveza,
  • Veoma dobre opšte intelektualne sposobnosti, razumevanje mehaničkih i prostornih odnosa,
  • Dinamičnost, ciljnu usmerenost i prihvatanje visokih standarda rada,
  • Težnju ka stalnom unapređenju posla i profesionalnom i ličnom usavršavanju,
  • Spremnost na timski rad  i prilagodljivost različitim ljudima i okruženjima,
  • Dobro funkcionisanje u kriznim situacijama i prilikom rada pod pritiskom.

Kandidatima nudimo mogućnost rada u dinamičnom poslovnom okruženju, u stabilnoj kompaniji sa odličnom perspektivom razvoja na inostranim tržištima, i sa velikim potencijalom za lični i profesionalni rast i razvoj karijere. Nakon zapošljavanja kandidati će proći različite edukacije i treninge sa ciljem kvalitetnog uvođenja u posao.

Smatramo da ste prijavom na ovaj konkurs saglasni da Vas, ukoliko ne budete izabrani u prvom krugu selekcije, možemo kontaktirati u narednom periodu. Svi podaci biće dostupni samo saradnicima u HR procesu.

Prijave možete slati elektronskim putem.

Profil poslodavca