/posao/logo/adecco_2.jpg
Prvi posao
Radnik na proizvodnoj liniji
Lokacija Kragujevac, Kraljevo, Vrnjačka Banja, Čačak
Rok za prijavu 17.06.2023.
Postavljeno 02.06.2023.
Puno radno vreme
1., 2. i 3. smena
Nije potrebno radno iskustvo

Adecco je globalni lider u zapošljavanju sa širokim rasponom usluga i celovitih rešenja na području ljudskih resursa koja uključuju: traženje i selekciju, privremeno zapošljavanje, outsourcing, outplacement, savetovanje i istraživanje tržišta rada.

Za svog klijenta, tražimo motivisane i pouzdane kandidate za poziciju:

Potrebne kvalifikacije:

  • Bilo koji stepen obrazovanja
  • Iskustvo nije neophodno
  • Dobra spretnost ruku
  • Neophodno raspoznavanje boja

Uslovi:

  • Rad u 3 smene, promena na nedelju dana (6-14; 14-22; 22-6)
  • Radne subote po potrebi proizvodnje
  • Obezbeđena obuka
  • Ugovor na 3 meseca
  • Nadoknada za regres i topli obrok
  • Organizovan prevoz iz Kragujevca, Čačka, Vrnjačke Banje, i okoline

Zaduženja:

  • Izrada kablovskog snopa u skladu sa radnim instrukcijama
  • Montaža creva
  • Ugradnja žice
  • Montaža poluproizvoda
  • Ugradnja komponenti/delova
  • Montaža kabla u skladu sa zahtevima kupca uz poštovanje visokih standarda kvaliteta