/posao/logo/ozlogosrednji0c6b87c9f2851884fb8ec564c5a6e44f.jpg
Poslovi preko zadruge
Radnik u administraciji
Lokacija Beograd (Voždovac)
Rok za prijavu 10.02.2023.
Postavljeno 26.01.2023.
350 RSD (satnica)
Nepuno radno vreme
Nije potrebno radno iskustvo
4 sati

Omladinska zadruga Bulevar ima najveću ponudu poslova za studente i nezaposlena lica. Preko omladinske zadruge možete pronaći oglas za posao u svim gradovima R. Srbije i to: Beograd, Novi Sad, Niš, Kragujevac, Kraljevo, Čačak i ostale velike gradove u Srbiji. Za poslodavca iz Beograda tražimo studente za obavljanje privremenih i povremenih poslova na radnom mestu:

Mesto: Beograd (Voždovac)

Opis posla:
- Potreban student za pomoćne administrativne poslove.
- Zavođenje uvoza;
- Zavođenje reklamacija;
- Razvrstavanje pošte;
- Arhiviranje dokumentacije;
- Po potrebi dodatni pomoćni poslovi.

Uslovi rada:
- Lokacija rada je Voždovac.
- Radno vreme: 4 sata dnevno, od 10-14h (uz mogućnost dogovora).
- Cena rada: 350 din/h.

Zainteresovani kandidati se mogu prijaviti Omladinskoj zadruzi na sledeće načine:
Ličnim dolaskom na adresu: Kneginje Zorke 5, Beograd - Vračar
Birčaninova 42, Beograd- Savski venac

Telefonom ili elektronskim putem.