/posao/logo/default_294.gif
Prvi posao
Radnik u magacinu/Viljuškarista
Lokacija Zemun Polje, Čelarevo
Rok za prijavu 04.06.2023.
Postavljeno 05.05.2023.
Puno radno vreme
1., 2. i 3. smena
Nije potrebno radno iskustvo

Carlsberg Srbija d.o.o. posluje u sastavu Carlsberg Grupacije, četvrte po veličini svetske kompanije za proizvodnju piva. U novembru 2005. godine pivara u Čelarevu je ponela prestižno ime Carlsberg Srbija i postala deo međunarodnog koncerna za proizvodnju piva Carlsberg Grupacije. Osim LAV piva, na tržištu Srbije kompanija proizvodi i distribuira brojne brendove piva, među kojima su Tuborg, Merak, Budweiser Budvar, Erdinger, Grimbergen, Carlsberg, Somersby, Blanc 1664 i druge.

U potrazi smo za više kandidata koji će nam se pridružiti na poziciji Radnik u magacinu / Viljuškarista

Lokacija: Zemun Polje ili Čelarevo

Odgovara: Supervizoru magacina

Opis posla:

  • Komisioniranje, sortiranje i priprema robe za distribuciju kupcima
  • Pakovanje miks paleta
  • Utovar kamiona sa ručnim električnim viljuškarom
  • Prepakivanje oštećenih paketa sa robom
  • Prepakivanje robe sa standardnih na euro palete
  • Briga o postojećoj robi u magacinu
  • Popravka i slaganje paleta
  • Kontroliše stanje gotovih proizvoda, ambalaže, i osnovnih sredstava na svim pozicijama u magacinu i otpremnoj zoni
  • Vrši razvrstavanje otpada u skladu sa važećim instrukcijama
  • Vodi i ažurira dokumentaciju iz domena svog rada
  • Održava higijenu magacina i manipulativnog prostora

Ukoliko kandidat poseduje iskustvo u vožnji viljuškara:

  • Upravlja viljuškarom
  • Istovara/utovara novu ambalažu od dobavljača, korišćenu povratnu praznu ambalažu sa tržišta i utovara/istovara gotovu robu u kamion/magacin
  • Istovara/utovara repromaterijal i materijal za pakovanje
  • Stara se o stanju i tehničkoj ispravnosti viljuškara

Uslovi za konkurisanje:

  • Minimum III stepen stručne spreme
  • Poželjno iskustvo u vožnji viljuškara i B kategorija