/posao/logo/ozlogosrednji0c6b87c9f2851884fb8ec564c5a6e44f.jpg
Poslovi preko zadruge
Radnik u platnoj industriji
Lokacija Beograda (Dedinje)
Rok za prijavu 28.06.2022.
Postavljeno 13.06.2022.
40.000 RSD (mesečna plata)
Puno radno vreme
1. smena
Nije potrebno radno iskustvo

Opis posla:

- Svakodnevne aktivnosti neophodne za sprečavanje pranja novca i finansiranja terorizma
- Odgovori na zahteve nadležnih državnih organa
- Pregledanje dokumentacije za registraciju zastupnika platne institucije
- Vođenje evidencija o godišnjim odmorima zaposlenih
- Slanje dokumentacije poštom
- Skeniranje i arhiviranje dokumentacije
- Ostali pravni, administrativni i poslovi iz oblasti ljudskih resursa

Profil kandidata koji tražimo:
- Potrebna nam je osoba koja je na početku karijere, motivisana za učenje i sticanje novih znanja, odgovorna, posvećena, timski orijentisana, analitična i precizna u radu
- Poznavanje MS office alata (Excel, Word, Outlook)
- Rad u finansijskoj instituciji koja je u fazi progresivnog rasta
- Priliku za učenje i profesionalno usavršavanje
- Prijatno radno okruženje sa mladim ljudima i podršku tima kolega na koje je uvek moguće osloniti se
- Kombinovani rad od kuće i u kancelariji
- Redovna primanja i prijavu u radni odnos posle određenog vremena
- Mogućnost napredovanja u skladu sa preferencijama kandidata

Uslovi rada:
- Mesečna plata: od 40.000 din pa naviše, u zavisnosti od iskustva i procene znanja i sposobnosti kandidata.
- Radno vreme: radnim danima - od 9h do 17h.
- Lokacija: Dedinje