/posao/logo/fdh.jpg
Prvi posao
Radnik u proizvodnji
Lokacija Dobanovci
Rok za prijavu 03.06.2023.
Postavljeno 19.05.2023.
Puno radno vreme
1., 2. i 3. smena
Potrebno je do jedne godine radnog iskustva

Imamo veliko iskustvo u prehrambenoj industriji i proizvodnji proizvoda za ishranu dece uzrasta od 4+ meseca.

Naša moderna fabrika svojom tehnološkom opremljenošću zadovoljava svetske standarde i predstavlja jednu od najvećih investicija u Srbiji, koja je vredna 34 miliona evra.

Pozivamo te da budeš deo uspešnog i ambicioznog tima koji raste i postavlja nove standarde u proizvodnji hrane za naše najmlađe.

Trenutno smo u potrazi za kandidatom koji će nam se pridružiti na poziciji:

Lokacija: Beograd, Dobanovci

Vaša zaduženja i odgovornosti:

  • Fizičko manipulisanje sirovinama, ambalažom, pomoćnim materijalima i gotovim proizvodima.
  • Unutrašnji transport, usipanje, odmeravanje sirovina i njihovo fizičko pomeranje unutar proizvodnog pogona.
  • Strečovanje paleta sa upakovanim gotovim proizvodom i odvoženje istih do mesta koje je predviđeno za odlaganje.
  • Održavanje higijene radnog mesta, uređaja na kojima je rađeno i okruženja u kome se oprema nalazi.
  • Vođenje računa o održavanju higijene radnog mesta, uređaja na kojima je rađeno i okruženja u kome se oprema nalazi.
  • Pružanje pomoći operaterima u izvršavanju radnih obaveza.

Uslovi:

  • III/IV stepen stručne spreme

Ukoliko ste ambiciozni, proaktivni, timski orijentisani, motivisani, odgovorni i želite da budete deo tima koji će postaviti temelje i stubove budućeg poslovanja prijavite se.

Sve prijave će biti razmatrane u punoj poverljivosti, a samo kandidati koji uđu u uži izbor će biti kontaktirani.

Konkuriši Prikaži adrese

Klikom na dugme Konkuriši, dalji tok konkurisanja nastavljaš na eksternom sajtu.