/posao/logo/ozlogosrednji0c6b87c9f2851884fb8ec564c5a6e44f.jpg
Poslovi preko zadruge
Radnik u restoranu brze hrane
Lokacija Beograd
Rok za prijavu 24.06.2023.
Postavljeno 25.05.2023.
320 RSD (satnica)
Puno radno vreme
Potrebno je do jedne godine radnog iskustva

Omladinska zadruga Bulevar ima najveću ponudu poslova za studente i nezaposlena lica. Preko omladinske zadruge možete pronaći oglas za posao u svim gradovima R. Srbije i to: Beograd, Novi Sad, Niš, Kragujevac, Kraljevo, Čačak i ostale velike gradove u Srbiji. Za poslodavca iz Beograda tražimo omladince za obavljanje privremenih i povremenih poslova na radnom mestu:

Mesto: Beograd (centar grada)

Opis posla:

  • Potrebni omladinci za rad u restoranu brze hrane.

Uslovi rada:

  • Radi se na duže.
  • Rad u smenama po dogovoru, fleksibilno radno vreme.
  • Cena rada: 320 din/h.

Zainteresovani kandidati se mogu prijaviti Omladinskoj zadruzi na sledeće načine:

  • Ličnim dolaskom na adresu:  Kneginje Zorke 5, Beograd - Vračar
  • Telefonom u dnu ili Prikaži broj telefona
  • Elektronskim putem