/posao/logo/ozlogosrednji0c6b87c9f2851884fb8ec564c5a6e44f.jpg
Poslovi preko zadruge
Radnik za raspakivanje robe
Lokacija Sombor
Rok za prijavu 30.09.2022.
Postavljeno 15.09.2022.
300 RSD (satnica)
Puno radno vreme
Nije potrebno radno iskustvo

Omladinska zadruga Bulevar ima najveću ponudu poslova za studente i nezaposlena lica. Preko omladinske zadruge možete pronaći oglas za posao u svim gradovima R. Srbije i to: Beograd, Novi Sad, Niš, Kragujevac, Kraljevo, Čačak i ostale velike gradove u Srbiji. Za poslodavca iz Beograda tražimo studente za obavljanje privremenih i povremenih poslova na radnom mestu:

Radnik na raspakivanju robe
Mesto: Sombor

Opis posla:
- Potrebni studenti i nezaposlena lica do 30 god. za otvaranje radnje u Somboru.
- Radi se raspakivanje robe.

Uslovi rada:
- Cena sata za raspakivanje robe je 300 din.

Zainteresovani kandidati se mogu prijaviti Omladinskoj zadruzi na sledeće načine:
Ličnim dolaskom na adresu: Kneginje Zorke 5, Beograd - Vračar
Birčaninova 42, Beograd- Savski venac

telefonom ili elektronskim putem.