Operater (službenik obezbeđenja) u kontrolno-operativnom centru

Protecta Group d.o.o.

Beograd
Rok za prijavu: 01.09.2022.
Postavljeno: 17.08.2022.
Prvi posao
puno radno vreme
Potrebno je do jedne godine radnog iskustva

Ako želiš da napreduješ, željan si stalnog usavršavanja i napredovanja uz stimulativnu zaradu i bonuse, mi Ti nudimo sve to. Mi smo vodeća domaća grupacija za privatno obezbeđenje koja svojim klijentima pruža sve usluge iz oblasti privatnog obezbeđenja i tehničke zaštite Protecta group d.o.o. Beograd, objavljuje konkurs za radno mesto: Operater (službenik obezbeđenja) u kontrolno-operativnom centru

Opis posla:

  • Javljanje na telefon
  • Praćenje rada sistema koji se nalaze u Kontrolno operativnom centru
  • Rad na specijalizovanim softverskim alatima
  • Koordinacija timova i praćenje realizacije zadataka
  • Kontakt sa korisnicima
  • Izveštavanje o preduzetim merama
  • Rad sa PPZ centralom

Uslovi za kandidate:

  • Minimum srednja stručna sprema
  • Da su psihofizički sposobni za obavljanje poslova fizičko-tehničkog obezbeđenja
  • Da se protiv kandidata ne vodi krivična istraga ni krivični postupak i da nije osuđivan
  • Da kandidat nije krivično i prekršajno kažnjavan
  • Poznavanje rada na računaru MS Office, posebno Excel programa
  • Dobre komunikacione i organizacione veštine

Prednost:

  • Kandidati koji poseduju licencu LF1 ili LF2
  • Položen stručni ispit iz PPZ

Pružamo:

  • Stimulativnu i redovnu zaradu
  • Bonuse
  • Stalnu obuku i usavršavanje
  • Karijerno napredovanje

Ukoliko ste zainteresovani da se pridružite našem dinamičnom timu profesionalaca, očekujemo Vašu prijavu.

Biće kontaktirani kandidati koji uđu u uži izbor.

Podeli

Greška u oglasu? Obavestite nas.