Recepcioner

Hotel Putnik Inn

Beograd, Palmira Toljatija 9
Rok za prijavu: 29.09.2023.
Postavljeno: 14.09.2023.
Prvi posao
1., 2. i 3. smena
puno radno vreme
/posao/logo/final logo putnik 2022  na beloj podlozitamniji sa manje bele povrine925f6cf4588.jpg

Hotel Putnik Beograd d.o.o. u čijem okviru posluje hotel Putnik Inn Belgrade raspisuje konkurs za poziciju: Recepcioner

Opis posla:

  • Prijem i odjava gostiju, komunikacija sa gostima, prodaja hotelskih usluga, naplata računa
  • Poštovanje recepcijskih procedura i standarda ponašanja
  • Tačno, odgovorno i blagovremeno obavljanje radnih zadataka
  • Ljubazno i profesionalno ophođenje prema gostima

Šta očekujemo od Vas:

  • Radno iskustvo je poželjno
  • Znanje engleskog jezika
  • Znanje rada na računaru

Nudimo Vam:

  • Rad u prijatnom okruženju
  • Dva slobodna dana
  • Obuku i uvođenje u posao
  • Treninge za zaposlene
  • Obezbeđenu ishranu u toku rada
  • Mogućnost napredovanja i profesionalnog usavršavanja

Obezbeđujemo po zakonu:

  • Plaćen prevoz
  • Prijava u radni odnos
  • Redovna isplata zarade

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Napomena: Startuj.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.

Slična zanimanja

Loading...