/posao/logo/master250.jpg
Prvi posao
Recepcioner - info pult
Lokacija Beograd, Cvetna 4
Rok za prijavu 23.07.2022.
Postavljeno 23.06.2022.
Puno radno vreme
1. i 2. smena
Nije potrebno radno iskustvo

Potrebne osobe za radno mesto Recepcioner na info pultu u Sportskom centru Master. Kako bi našim članovima i korisnicima centra ponudili najviši nivo usluge, od kandidata očekujemo profesionalnost, timski rad, inovativnost i zalaganje.

 Opis posla:

  • Prijem i svakodnevna komunikacija sa članovima i korisnicima centra
  • Izdavanje peškira i bade mantila
  • Administrativni poslovi, priprema i izdavanje faktura
  • Rad sa fiskalnom kasom
  • Odgovaranje na telefonske pozive i elektronsku poštu
  • Rad u informacionom sistemu centra
  • Saradnja sa ostalim sektorima centra

 Uslovi radnog mesta:

  • Minimum IV stepen stručne spreme
  • Znanje rada na računaru
  • Znanje engleskog jezika, konverzacijski nivo
  • Razvijena veština komunikacije
  • Dobre organizacione sposobnosti
  • Timski rad
  • Preduzimljivost
  • Uslužnost
  • Ljubaznost
  • Strpljivost

 Zaposlenima nudimo:

  • Redovna primanja
  • Ugovor o radu
  • Odlične uslove za rad (prijatan ambijent i pozitivna atmosfera)
  • Radno vreme od 40h nedeljno, u smenama

Prijava na oglas obavezno mora da sadrži Vaš CV, poželjno sa fotografijom, i možete je dostaviti isključivo elektronskim putem.

Kontaktiraćemo i pozvati na razgovor samo kandidate koji ispune uslove konkursa i uđu u uži izbor.