Referent transporta - pripravnik

KS Spedition & Logistic d.o.o.

Beograd
Rok za prijavu: 20.05.2022.
Postavljeno: 05.05.2022.
Prakse
Klikom na dugme Konkuriši, dalji tok konkurisanja nastavljaš na eksternom sajtu.

KS Spedition & Logistic d.o.o., a company of Boxline UCL je međunarodna špedicija, lider u oblasti pomorskog, avio i drumskog transporta robe, logistike i špedicije.

Zbog povećanja obima posla raspisuje konkurs za sledeće radno mesto: Referent transporta - pripravnik

Opis posla:

  • Priprema i obrada transportnih naloga,
  • Prijem i izdavanje robe u izvozu i izvozu,
  • Fizička kontrola pakovanja, utvrđivanje stvarnog stanja i količine robe,
  • Operativno praćenje transportnih naloga i obaveštavanje klijenata o statusima pošiljke,
  • Komunikacija sa osobljem aviokompanija i carinskim službenicima,
  • Unos i ažuriranje potrebnih podataka u kompanijski operativni sistem,
  • Komunikacija sa klijentima i kolegama iz istog i drugih odeljenja,
  • Izrada faktura.

Uslovi:

  • Minimum IV stepen stručne spreme. Poželjno saobraćajnog ili ekonomskog smera,
  • Poznavanje engleskog jezika prednost,
  • Poznavanje rada na računaru – Microsoft Office, Internet.

Nudimo:

  • Mogućnost zaposlenja za studente na završnoj godini studija, apsolvente, kandidate bez prethodnog iskustva na pomenutim pozicijama,
  • Odlične uslove za rad, usavršavanje i napredovanje,
  • Stimulativnu zaradu.

 Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Profil poslodavca