Referent u pomorskom transportu

Samer & Co. Shipping d.o.o.

Beograd
Rok za prijavu: 08.09.2022.
Postavljeno: 09.08.2022.
Prvi posao
puno radno vreme

Zbog širenja poslovne aktivnosti Samer & Co Shipping d.o.o. Novi Sad, raspisuje oglas za poziciju Referent pomorskog transporta na lokaciji u Beogradu, Vaska Pope 12.

Zaduženja:

·         organizacija pomorskog transporta u uvozu i izvozu

·         korespodencija sa klijentima, agentima, prevoznicima (dobavljačima), carinskim agentima

·         izdavanje naloga, priprema i provera dokumentacije

·         izrada ponuda i izdavanje faktura za izvršene usluge ka klijentima

·         aktivno praćenje toka transporta i rešavanje reklamacija

·         praćenje i poznavanje zakonskih propisa u svom poslovanju

Uslovi:

·         viša/visoka stručna sprema

·         radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima (poželjno)

·         poznavanje spoljnotrgovinskih pariteta (INCOTERMS)

·         poznavanje rada na računaru (napredni nivo)

·         aktivno znanje engleskog jezika (napredni nivo, pisanje i konverzacija)

·         vozačka dozvola B kategorija (poželjno)

·         odlične organizacione sposobnosti i pregovaračke veštine

·         energičnost i orijentisanost ka postizanju rezultata

·         proaktivnost, preciznost i sistematičnost

·         orijentisanost ka timskom radu

Nudimo:

·         dinamičan i zanimljiv posao u međunarodnom okruženju,

·         mogućnost kontinuiranog razvoja i napredovanja shodno ličnim ciljevima i ambicijama,

·         stimulativna primanja u skladu sa rezultatima i angažmanom.

Više informacija o kompaniji na www.samer.com

Ukoliko smatrate da ispunjavate navedene uslove i želite postati deo ambicioznog tima, molimo da Vašu biografiju dostavite elektronskim putem.

Kontaktiraće se samo kandidati koji uđu u užu selekciju.

Let's grow together!

Podeli

Greška u oglasu? Obavestite nas.