Rukovalac na mašinama

Adecco Outsourcing d.o.o.

Šabac
Rok za prijavu: 31.05.2023.
Postavljeno: 16.05.2023.
Prvi posao
1., 2. i 3. smena
puno radno vreme
Nije potrebno radno iskustvo
/posao/logo/adecco_2.jpg

Adecco je globalni lider u zapošljavanju sa širokim rasponom usluga i celovitih rešenja na području ljudskih resursa koja uključuju: traženje i selekciju, stalno i privremeno zapošljavanje, outsourcing, outplacement, savetovanje i istraživanje tržišta rada.

Za svog klijenta, kompaniju Hemofarm Šabac, tražimo odgovorne i pouzdane kandidate za poziciju Rukovalac na mašini, lokacija Šabac – veći broj izvršilaca

Opis posla:

  • Rukovanje mašinama i opremom nižeg nivoa automatizacije
  • Puštanje mašine u rad i rukovanje u skladu sa odgovarajućim radnim uputstvima na odeljenju
  • Vođenje brige o alatima, menjanje  alata na mašini
  • Otklanjanje kvarova samostalno ili u saradnji sa radnicima održavanja

Zahtevi pozicije:

  • Poželjno IV stepen stručne spreme, hemijskog, tehničkog, mašinskog ili elektro usmerenja (minimum III stepen)
  • Poželjno iskustvo od 1 godine u radu na mašinama ili bilo kojim sličnim poslovima
  • Spremnost na fizički rad i podizanje tereta
  • Dobre organizacione sposobnosti, timski rad, preciznost,
  • Sklonost rukovanju mašinskom opremom, želja za učenjem i usavršavanjem u tome
  • Ukoliko nemate prethodno radno iskustvo na mašini mogu vam se dodeliti poslovi nižeg stepena složenosti na početnim pozicijama

Uslovi:

  • 5 radnih dana (rad u smenama, subotom po potrebi i sve plaćeno i u skladu sa Zakonom o radu)
  • Obezbeđen topli obrok
  • Nadoknada za prevoz
  • Privatno zdravstveno osiguranje
  • Prvi ugovor je na 3 meseca sa mogućnošću produženja
  • Bonusi za Novu godinu i za dan kompanije

Ukoliko želite da radite u dobro organizovanoj i perspektivnoj kompaniji koja brine o zaposlenima i posluje socijalno odgovorno, preporučujemo da se prijavite na oglas u što kraćem roku.

Napomena: Startuj.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.