/posao/logo/ribarsko ostrvo.jpg
Prvi posao
Šanker
Lokacija Novi Sad, Ribarsko ostrvo doo
Rok za prijavu 25.08.2022.
Postavljeno 10.08.2022.
Puno radno vreme
1. i 2. smena
Nije potrebno radno iskustvo

Opis poslova:
Priprema i izdaje alkoholna i bezalkoholna pića
Priprema napitke od kafe
Pere čaše i sudove
Brine o higijeni prostora u šankovima
Dužan je da na vreme dolazi na rad, da vodi računa o ličnoj higijeni i profesionalnom izgledu, kao i o higijeni inventara i prostorija gde radi, da ne služi goste koji svojim ponašanjem ometaju normalan rad u sali
Odgovara za pravilno izvršene poslove i zadatke koji su mu opisom dati, za dnevne popise šankova, za inventar kojim raspolaže
Uslovi za obavljanje posla:
Stručna sprema: III ili IV SSS ugostiteljskog ili drugog smera
Radno iskustvo:
Poželjno radno iskustvo

Nudimo:

Mogućnost napredovanja, dobru zaradu