/posao/logo/djak.novi.jpg
Prvi posao
Saradnik u sektoru arhitekture
Lokacija Beograd, Milana Rešetara 5, Zemun
Rok za prijavu 31.05.2023.
Postavljeno 16.05.2023.
Puno radno vreme
Nije potrebno radno iskustvo

Zbog proširenja obima posla na otvaranju novih maloprodajnih objekata i renoviranju postojećih lokala Kompanije Đak u Srbiji i regionu tražimo osobu za radno mesto: Saradnik u sektoru arhitekture

Glavna zaduženja:

  • Rad na projektima u timu i samostalno – enterijeri maloprodajnih objekata različitih veličina i složenosti u Srbiji i regionu (Makedonija, Bosna i Hercegovina, Crna Gora)
  • Izrada i razrada projekata u svim razvojnim fazama projekta – novi lokali i renoviranje postojećih
  • Praćenje svih faza projekta - projektovanje i izvođenje uz redovno obaveštavanje nadređenih
  • Poznavanje i primena propisa i saradnja/korespodencija sa spoljni saradnicima i ustanovama u timu i samostalno
  • Izrada kalkulacija, vođenje evidencija, tabela, pravljenje redovnih i periodičnih izveštaja na zahtev nadređenih
  • Učestvovanje u kreiranju novog dizajna nameštaja i enterijerskih rešenja
  • Redovan ili povremeni obilazak lokala i gradilišta u Srbiji i region

Uslovi i profil za kandidate:

  • VII ili VI stepen stručne spreme – arhitektonske ili građevinske struke
  • Rad na računaru (MS Office, obavezno AutoCAD 2D / poželjno 3D)
  • Radno iskustvo – prednost imaju kandidati sa minimum 3 godine iskustva, na istim ili sličnim pozicijama –maloprodajni objekti obuće i odeće
  • Poznavanje procedure vezano za tehničku dokumentaciju za sve faze projekata i izvođenja
  • Spremnost za povremene obilaska lokala /gradilišta u Srbiji i regionu
  • Sposobnost efikasnog rada u dinamičnom okruženju i uklapanjem u timski rad
  • Poznavanje osnovnih pravila elektro/mašinskih instalacija, PP propisa i dr. u sklopu projekata i održavanja lokala
  • Engleski jezik
  • Vozačka dozvola B kategorije

Profil kandidata:

  • Visok nivo odgovornosti i posvećenosti poslu
  • Spremnost za timski rad i saradnju sa ostalim saradnicima, kao i samostalno vođenje poverenih zaduženja uz koordinaciju nadređenih
  • Motivisanost i spremnost za sticanje novih znanja
  • Sposobnost efikasnog planiranja i organizacije vremena
  • Motivisanost za razvoj ideja u okviru kompleksnih projekata
  • Kreativnost

Šta nudimo:

  • Rad u stabilnoj kompaniji
  • Mogućnost za konstantno usavršavanje i razvoj
  • Bonus u skladu sa ostvarenim rezultatima
  • Klizno radno vreme
  • Kompanijski popust za zaposlene
  • Obezbeđen parking kod zgrade direkcije
  • Novčani poklon za novorođene bebe naših zaposlenih