Saradnik za prodaju

New Med d.o.o

Beograd
Rok za prijavu: 24.05.2022.
Postavljeno: 11.05.2022.
Prvi posao
1. i 2. smena
Potrebno je do jedne godine radnog iskustva
Klikom na dugme Konkuriši, dalji tok konkurisanja nastavljaš na eksternom sajtu.

Tražimo dinamične i odgovorne kandidate u našem timu.

Cilj ove pozicije: Prodaja i promocija dijetetskih suplemenata.

Opis posla

  • Komunikacija sa kupcima i poslovnim partnerima - apotekama, zdravstvenim ustanovama
  • Sprovođenje strategija prodaje, evidentiranje zahteva kupaca - pronalaženje potencijalnih kupaca, prezentacija proizvoda i zaključivanje prodaje
  • Analiza tržišta i konkurencije
  • Izrada planova obrade tržišta i izveštaja o poseti kupcima na nedeljnom i mesečnom nivou
  • Ukazivanje menadžmentu na bitna dešavanja na tržištu
  • Osmišljavanje promotivnih strategija
  • Organizacija saradnje sa stručnim organizacijama u cilju razmene iskustva

Uslovi:

  • Diploma fakulteta i/ili visoke škole – zdravstvene struke
  • Poznavanje engleskog jezika
  • Odlično poznavanje rada na računaru
  • Vozačka dozvola B kategorije-aktivan vozač
  • Obavezno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima, iskustvo u prodaji –bitna prednost

Pogodnosti:

  • Dobre uslove u dinamičnom i timski orijentisanom okruženju, uz našu punu podršku
  • Stručne treninge i edukaciju uz mogućnost daljeg usavršavanja i napredovanja
  • Zaradu u skladu sa Vašim ostvarenim rezultatima, bonusi na kvartalnom nivou
Profil poslodavca