Serviser hidraulike

HAP Fluid d.o.o.

Dobanovci (poslodavac obezbeđuje smeštaj)
Rok za prijavu: 17.09.2022.
Postavljeno: 18.08.2022.
Prvi posao
1. smena
puno radno vreme

Naša osnovna delatnost je SERVIS HIDRAULIKE I PNEUMATIKE - projektujemo, proizvodimo i servisiramo sve vrste hidrauličnih i pneumatskih cilindara i komponenti. Ovlašćeni smo distributeri SKF programa zaptivanja, ulja i maziva ADDINOL (Nemačka) i 77 Lubricants (Holandija), kao i programa standardnih hidrauličnih komponenti.

Usled razvoja naše kompanije i rasta na tržištu raspisujemo konkurs za posao: SERVISER HIDRAULIKE (više izvršilaca)

Zaduženja:

  • Defektaža i otkrivanje uzroka neispravnog rada hidrauličkih uređaja (cilindara, ventila, pumpi…)
  • Ispitivanje hidrauličkih komponenti na ispitnom stolu
  • Dijagnostifikovanje uzroka nepravilnog funkcionisanja hidrauličkih sistema
  • Montaža hidrauličkih instalacija

Potrebni uslovi:

  • Srednja stručna sprema mašinskog smera
  • Poželjno radno iskustvo u struci
  • Samostalnost u radu
  • Vozačka dozvola B kategorije

Obezbedili smo Vam:

  • Karijeru u perspektivnoj domaćoj kompaniji
  • Stalnu obuku i usavršavanje
  • Rad u dinamičnom i profesionalnom okruženju
  • Odlične uslove rada i tehničku opremljenost
  • Smeštaj za zaposlene koji stanuju van Beograda

Ako želite da radite i usavršavate se u svom poslu, da Vaša zarada prati Vaše rezultate i da je uvek na vreme, da zajedno sa nama postavljate standarde u ovoj grani industrije, pošaljite svoju biografiju.

Biće pozvani samo oni kandidati koji uđu u uži krug.

Vidimo se na razgovoru.

Podeli

Greška u oglasu? Obavestite nas.