Servisni inženjer u oblasti medicinske opreme

Alura Med d.o.o

Beograd
Rok za prijavu: 15.01.2022.
Postavljeno: 31.12.2021.
Prvi posao
1. smena

Raspisujemo konkurs za poziciju: SERVISNI INŽENJER U OBLASTI MEDICINSKE OPREME

1 izvršilac sa sedištem u Beogradu

Opis posla:

  • Puštanje u rad i održavanje medicinske opreme, kontakt sa klijentima i rešavanje problema u vezi sa servisom medicinskih aparata

Uslovi za kandidata:

  • Srednja elektrotehnička ili viša elektrotehnička škola, mašinski fakultet
  • Visok nivo organizovanosti, snalažljivosti i odgovornosti za poverene obaveze
  • Sklonost ka timskom radu
  • Solidno znanje engleskog jezika (govornog i pisanog)
  • Aktivan rad na računaru (Office paket: Word, Excel, PowerPoint)
  • Vozačka dozvola B kategorije, aktivan vozač
  • Želja za stalnim napredovanjem, ličnim dokazivanjem i usavršavanjem
  • Poželjno radno iskustvo

Prednost će imati kandidati sa profesionalnim iskustvom iz oblasti “in vitro” medicinske dijagnostike.

Kratak CV poželjno sa fotografijom, motivacionim pismom, fotokopijom diplome i vozačke dozvole poslati elektronskim putem ili na adresu:

Alura med d.o.o.
Resavska 78b
11000 Beograd

Na razgovor će biti pozvani samo kandidati iz užeg izbora. Prijave se tretiraju kao poslovna tajna i diskrecija je zagarantovana.