/posao/logo/tasi.jpg
Prvi posao
Servisni savetnik - prijemni referent
Lokacija Kragujevac, Lepenički bulevar 45
Rok za prijavu 11.12.2022.
Postavljeno 23.11.2022.
Puno radno vreme
1. smena
Nije potrebno radno iskustvo

Autokuća Tasić je poslovni sistem ovlašćenih prodajno - servisnih Volkswagen centara koji posluje u regionima Šumadije (Kragujevac), Pomoravlja (Jagodina) i Bačke (Subotica).

Prodajno-servisnom centru u Kragujevcu, potrebni su novi radnici u servisu.

Konkurs je otvoren za poziciju: Servisni savetnik - prijemni referent

​Uslovi i opis posla:

  • Nije neophodno radno iskustvo kandidata na istim ili sličnim poslovima
  • Neophodne su razvijene komunikacione veštine kandidata
  • Rad na prijemu vozila u servis, svakodnevna intenzivna komunikacija sa korisnicima usluga servisa
  • Mogućnost svakodnevnog usavršavanja i napredovanja
  • Obuke u sticanju novih znanja po Volkswagen standardima koje finansira poslodavac

Ukoliko ste odgovorni, vredni i spremni na stalno usavršavanje, prijavite se.