/posao/logo/lagermaxlogo 002 29032023.jpg
Prvi posao
Skladištar - viljuškarista
Lokacija Šimanovci
Rok za prijavu 09.06.2023.
Postavljeno 25.05.2023.
Puno radno vreme
Nije potrebno radno iskustvo

Lagermax Logistics d.o.o. je vodeća kompanija za pružanje usluga međunarodnog transporta i logistike na srpskom tržištu. Uz centralu u Šimanovcima, kompanija posluje u svim regionalnim centrima: Novom Sadu, Čačku i Nišu, gde raspolaže distributivno - logističkim skladištima.

Lagermax Grupa
nalazi se u Salzburgu i najveća je kompanija u oblasti špedicije, automobilskog transporta I logistike. Grupacija se tokom godina razvijala i širila na područje istočne i jugoistočne Evrope, tako da danas posluje na području 11 zemalja. Osim u Austriji, Lagermax grupa prisutna je putem operativnih firmi u Srbiji, Bosni i Hercegovini, Slovačkoj, Češkoj, Hrvatskoj, Sloveniji,  Mađarskoj, Rumuniji, Bugarskoj, Nemačkoj i Turskoj, kvalifikuju nas kao stručnjake za transport i  logistiku od Centralne Evrope do Crnog mora, a usled povećanja obima posla u Srbiji traži odgovorne i perspektivne osobe na poziciji:

SKLADIŠTAR - VILJUŠKARISTA

OPIS POSLA:

  • rad na prijemu, odvajanje robe  po nalogu, nadzor utovara, pakovanja, istovara i pretovara robe po datim dispozicijama
  • oslobađanje adekvatnog prostora za smeštaj i raspodelu robe koja pristiže
  • administrativni poslovi vezani za prijem i otpremu robe
  • štampanje otpremnica, rad i predaja zapisnika, lepljenje deklaracija
  • utvrđivanje i obaveštavanje nadređenih o oštećenjima pošiljaka, manjku ili višku robe
  • samostalno obavljanje skladišnih poslova po nalozima i zaduženjima
  • upravljanje viljuškarom
  • briga o održavanju viljuškara
  • manipulacija robom u skladištu
  • razvrstavanje  robe po vrstama primaoca i briga za pravilno uskladištenje i utovar
  • održavanje higijene skladišne opreme i objekta
  • odgovornost za obezbeđivanje kvaliteta i kvantiteta robe u skladište
  • poštovanje i sprovođenje mera bezbednosti i zdravlja na radu i zaštite od požara i životne sredine
  • obavljanje drugih stručno operativnih poslova i zadataka po posebnim nalozima i zaduženjima po nalogu i u saradnji s pretpostavljenim

USLOVI ZA KANDIDATE:

  • najniža potrebna stručna / školska sprema: III stepen
  • poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
  • poželjno poznavanje rada u programu  WMS
  • poželjno da kandidat poseduje položen ispit za vozača viljuškara
  • odgovornost, pedantnost, samoinicijativnost, brzina
  • lice spremno za timski rad usmeren ka poštovanju politike kvaliteta i unapređenju profesionalne i lične odgovornosti

USPEŠNIM KANDIDATIMA NUDIMO:

  • sigurne i stabilne uslove rada uz atraktivnu zaradu iznad tržišne
  • mogućnost stalnog zaposlenja, napredovanja i usavršavanja
  • razvijen timski duh i dinamično radno okruženje

Dobro došli u naš tim  u kompaniji koja stalno raste i razvija se!