/posao/logo/bg group.png
Prvi posao
Referent za reklamacije u servisu
Lokacija Šimanovci
Rok za prijavu 23.08.2022.
Postavljeno 08.08.2022.
55.000 RSD (mesečna plata)
Puno radno vreme
1. smena
Nije potrebno radno iskustvo
  • Stabilna kompanija, 20 godina na tržištu, u konstantnom rastu, traži kvalitetne radnike zbog povećanja obima posla.

    Dobri uslovi rada, kvalitetno radno okruženje i kvalitetni kadrovi.
    Početna plata 55.000 RSD uz mogućnost brzog napredovanja
    Obezbeđen prevoz sa vise lokacija iz Beograda putničkim automobilima
    Lokacija Šimanovci.
    Radno vreme 09:00 - 17:00 h.
    Radno mesto je klimatizovano (grejanje/hlađenje)
    Za potencijalne kandidate iz Beograda moguće je organizovati da razgovor za posao bude u poslovnici Zemunu ukoliko nemaju sopstveni prevoz da dođu na razgovor u Šimanovce.

  • Poželjno radno iskustvo u delatnostima vezanim za reklamacije, servis ili call centar
  • Elementarno poznavanje rada na računaru
  • Solidno znanje računarskih komponenti

OPIS POSLA:

  • Prijem i obrada reklamacija
  • Instalacija računara (windows), povremena ugradnja komponenti
  • Elementarna dijagnostika consumer elektronike
  • Komunikacija sa drugim sektorima (logistika, računovodstvo, nabavka, prodaja) po pitanju rešavanja reklamacija
  • Svakodnevna komunikacija telefonom sa korisnicima vezano za reklamacije i davanje informacija
  • Odgovaranje putem elektronske pošte na upite kupaca u predviđenom roku i na propisan način
  • Komunikacija sa eksternim servisima po potrebi
Konkuriši Prikaži adrese