Stručno-komercijalni saradnik

Innventa Pharm d.o.o

Teren Niša, južne i istočne Srbije
Rok za prijavu: 09.12.2022.
Postavljeno: 24.11.2022.
Prvi posao
puno radno vreme

INNventa pharm je uspešna i ambiciozna kompanija sa najbržim rastom na farmaceutskom tržištu Srbije. U našem portfoliju, kojise snažno razvija, imamo pažljivo odabrane preparate u kategorijama lekova, dijetetskih proizvoda i medicinskih sredstava. Naši brendovi Graminn, Urolitinn, Fortinn, Forticolinn, Tendocolinn, Nattokinn, Oligopinn, Luprinn, Laringinn, Rhinosinn, Innovag, Nitrofinn… su svojim terapeutskim efektima osvojili poverenje stručne javnosti i pacijenata u zemlji i inostranstvu. INNventa pharm vodi tim uspešnih profesionalaca sa dugogodišnjim iskustvom u farmaceutskoj industriji. U cilju daljeg jačanja našeg prodajnog tima na terenu raspisujemo konkurs za sledeće radno mesto:

za teren Niša, južne i istočne Srbije,

sa sedištem u Nišu

Opis posla:

  • Terenski stručno-komercijalni promotivni rad prema lekarima, apotekama i nadležnim službama veledrogerija na teritoriji, u cilju ostvarivanja postavljenih planova prodaje,
  • U okviru Innventa timova učestvuje na stručnim skupovima gde na Innventa štandu i u direktnim kontaktima sa klijentima vrši promociju Innventa preparata
  • Po potrebi a po nalogu nadležnog Rukovodioca regije vrši prezentacije Innventa preparata lekarima i apotekarima
  • Predlaganje promotivnih aktivnosti i eventualnih korektivnih mera u cilju postizanja što boljih rezultata prodaje,
  • Redovno izveštavanje u skladu sa usvojenom metodologijom

Uslovi:

  • Visoka stručna sprema: medicinski, farmaceutski ili stomatološki fakultet
  • Prethodno iskustvo na istim ili sličnim poslovima je poželjno, ali nije preduslov
  • Poznavanje rada na računaru
  • Aktivno znanje engleskog jezika
  • Komunikativnost, elokventnost, kreativnost i motivisanost rezultatima
  • Sposobnost za rad u dinamičnom timu koji je uvek spreman na nove izazove
  • Vozačka dozvola B kategorije (aktivan vozač)

Kompanija nudi:

  • Kontinuiranu edukaciju i mogućnost profesionalnog i ličnog usavršavanja, kao i napredovanja u karijeri
  • Fiksna primanja i stimulativnu skalu bonusa, u skladu sa ostvarenim rezultatima rada
  • Kompanijski auto, lap-top i mobilni telefon
  • Pokriće svih troškova rada na terenu
  • Rad u uspešnom, dinamičnom i harmoničnom timu

Za konkurs je potrebno dostaviti sledeću dokumentaciju:

  • Propratno pismo i CV elektronskim putem.

S poštovanjem,
INNventa pharm.