Tehničar u proizvodnji

Strawberry Energy d.o.o.

Beograd
Rok za prijavu: 27.01.2022.
Postavljeno: 12.01.2022.
Prvi posao
Nije potrebno radno iskustvo
Klikom na dugme Konkuriši, dalji tok konkurisanja nastavljaš na eksternom sajtu.

Opis pozicije:

Strawberry traži tehničare koji će se priključiti proizvodnom timu na poslovima pripreme i proizvodnje Pametnih Klupa i ostalih postojećih i novih proizvoda. Na ovoj poziciji imaćete priliku da radite i stičete znanja i veštine iz raziličitih oblasti vezanih za proizvodnju hardware-a, od logističkih do mašinsko-elektrotehničkih oblasti. Pozicija takođe podrazumeva povremeni rad na terenu, na polju instalacije i održavanja proizvoda.

Opis posla:

  • Rad na asemblaži i proizvodnji:
  • Nabavka komponenti za proizvodnju, njihov transport i ažuriranje stanja u magacinu
  • Izrada električnih komponenti prema šemi (kablovi, konektori, osigurači...)
  • Povezivanje i instalacija električnih komponenti prema šemi
  • Lemljenje elektronskih komponenti
  • Tehnička podrška prilikom proizvodnje i sklapanja uređaja (rad u radionici i kancelariji)
  • Instalacije uređaja na lokacijama u zemlji i inostranstvu
  • Održavanje postavljenih sistema u saradnji sa inženjerskim timom

Uslovi:

  • Srednja ili viša stručna sprema - elektrotehnika
  • Poznavanje osnova elektrotehnike
  • Veštine u rukovanju ručnim alatom
  • Poznavanje rada sa lemilicom i unimerom
  • Posvećenost, odgovornost i urednost u radu
  • Preuzimanje inicijative, fleksibilnost i samostalnost u radu
  • Vozačka dozvola B kategorije (aktivan vozač)
  • Radno iskustvo nije neophodno

O kompaniji:

Strawberry energy je pionir u tehnologiji pametnih gradova. Dizajniramo, proizvodimo, prodajemo i servisiramo pametan urbani nameštaj na solarni pogon koji poboljšava iskustvo ljudi u javnim prostorima i pruža im energiju, povezanost i relevantne lokalne informacije u pokretu.

Sa nagrađivanim proizvodima kao što je Smart Bench, dizajniranim za mobilnu generaciju 21. veka, naša vizija je da digitalno transformišemo javne prostore i poboljšamo urbani život tako što ćemo gradove učiniti pametnijim, održivijim, povezanijim i iznad svega pogodnijim za život.

Verujemo u inovacije sa svrhom i tehnologijom koja poboljšava živote ljudi i štiti životnu sredinu.

Rad u Strawberry energy-u

Uvek smo u potrazi za pametnim, samostalnim, motivisanim i tehnološki radoznalim ljudima. Trenutno postoji nekoliko slobodnih pozicija u našoj kompaniji za koje se nadamo da ćemo ih popuniti.

Mi smo tim vrednih, fleksibilnih, principijelnih profesionalaca. Cenimo znanje, radoznalost, iskustvo, prilagodljivost i sklonost da radimo etički, transparentno i da sarađujemo u pozitivnom duhu sa ostalim članovima tima.

Strawberry energy ima tri kancelarije širom sveta: Beograd (Srbija), London (Velika Britanija) i Sofija (Bugarska). Aktuelna radna mesta se obavljaju iz našeg srpskog sedišta u Beogradu.

Profil poslodavca