/posao/logo/mdg retention image 1.jpg
Prvi posao
Operater/ka u Pozivnom Centru
Lokacija Prijepolje, Hašimbegovića polje bb, 31300
Rok za prijavu 14.09.2022.
Postavljeno 15.08.2022.
Puno radno vreme
Potrebno je do jedne godine radnog iskustva

MDG d.o.o., Hašimbegovića polje bb, 31300 Prijepolje

Kompanija MDG d.o.o traži Operatere/ke u pozivnom centru. Kako se stalno razvijamo i rastemo, u naš tim uvek su dobrodošli novi, kvalitetni ljudi. Kandidati će dobiti kvalitetna uputstva i obuku na radnom mestu.

MDG je lider na tržištu Severne Amerike u kreditiranju klijenata i finansiranju kupovine kompjuterske opreme, elektronskih uređaja i nameštaja putem internet prodaje.  U proteklih 30 godina MDG se uspešno razvijao a paleta njegovih proizvoda uključuje visoko nagrađivane PC i laptop računare koje koriste milioni klijenata i kompanija u Kanadi i SAD.

Opis Posla:

  • Uspešna prodaja proizvoda i usluga naših povezanih kompanija na trizištu Severne Amerike
  • Dobro poznavanje proizvoda koji se prodaju
  • Određivanje mogućnosti prodaje kroz ocenu potreba i budžeta klijenata
  • Slušanje, razumevanje i odgovaranje na pitanja klijenata i preporučivanje rešenja
  • Uspešno rešavanje konfliktnih situacija preko telefona i email-a
  • Ispunjavanje postavljenih ciljeva u smislu naplate potraživanja na dnevnom, nedeljnom i mesečnom nivou
  • Prepoznavanje i potvrđivanje mogućih slučajeva prevare
  • Potvrda i overa ličnih podataka aplikanata za kredit
  • Visok stepen naplate prve rate kredita, pozivanje klijenata koji imaju kašnjenja u otplati kredita ili su prestali da otplaćuju dug

 Od Vas očekujemo:

  • Odlično poznavanje engleskog ili francuskog jezika
  • Obrazovni nivo: srednja škola (4 stepen), viša-visoka škola, fakultet
  • Odlično poznavanje MS Windows okruženja i MS Office paketa
  • Razvijene komunikacijske veštine i orijentisanost na klijenta
  • Komunikativnost, efikasnost, organizovanost
  • Profesionalizam, odgovornost i posvećenost poslu
  • Orijentisanost na detalje, učenje i razvoj

Ono što Vam nudimo je:

  • Rad u prijatnom okruženju, sa mladim, obrazovanim i talentovanim ljudima
  • Prednosti života u malom gradu, s niskim troškovima života i zaradom na nivou velikih gradova
  • Biti ponosni na svakog člana našeg tima, i da ona ili on budu ponosni na našu kompaniju

Ako ste zainteresovani za ovu priliku, pošaljite svoj CV na engleskom ili francuskom jeziku. Za više informacija kontaktirajte nas na broj ispod.

Pridružite nam se!