Call centar

Aura Home d.o.o.

Beograd, Kragujevac, Pančevo
Rok za prijavu: 09.10.2022.
Postavljeno: 09.09.2022.
Prvi posao
1. i 2. smena
nepuno radno vreme

Aura Roboclean je nemačka kompanija koja se bavi proizvodnjom i prodajom medicinskih aparata kao i uređaja za filtraciju vode i vazduha. Pripada svetskoj organizaciji koja posluje u preko 55 zemalja sveta.

Usled velike potražnje klijenata kako u svetu tako i kod nas u zemlji zbog epidemiološke situacije koja je zadesila ceo svet, otvaramo konkurs na poziciji CALL OPERATER.

Opis posla:

Zakazivanje sastanaka za komercijaliste na terenu;

Vođenje lične evidencije o zakazanim sastancima;

Postavljanje ciljeva kao i popunjavanje dnevnih izveštaja.

Od Vas očekujemo:

Odgovornost, entuzijazam, želju za napredovanjem;

Komunikativnost, elokventnost i pozitivan stav prema poslu;

Želju za radom i učenjem, prethodno iskustvo nije neophodno.

Ukoliko ste zainteresovani i smatrate da ispunjavate očekivanja za datu poziciju, pošaljite svoju biografiju (CV) poželjno sa fotografijom.

Biće kontaktirani oni kandidati koji uđu u uži izbor.