/posao/logo/real estate logo.jpg
Savetnik za posredovanje u prometu i zakupu nepokretnosti (sa iskustvom u kontakt centru)
Lokacija Beograd, Mutapova 47
Rok za prijavu 04.10.2022.
Postavljeno 19.09.2022.
Puno radno vreme
1. smena
Potrebno je do dve godine radnog iskustva

Vizija:

Naša vizija je da uvek budemo prvi izbor našim klijentima u ostvarivanju profesionalnog, efikasnog i najbezbednijeg posredovanja u prometu i zakupu nepokretnosti.

Misija:

Kreiranje izvanrednih agenata, kroz rad u prijatnim i prijateljskim uslovima, kao i kroz obuke i kurseve koji će im pomoći da dostignu svoj pun potencijal.

Cilj:

Motivisanje mladih i ambicioznih ljudi da izgrade prijatno radno okruženje, kao i uslove za što veći profesionalni napredak.

Možete očekivati:

  • Bonuse u skladu sa ostvarenim rezultatima.
  • Dinamično radno okruženje orijentisano na ostvarenje ciljeva.
  • Vrhunsku administrativno-tehničku podršku i kontinuiranu edukaciju.

Glavna zaduženja:

  • U stalnoj komunikaciji sa vlasnicima/kupcima/zakupcima nepokretnosti.
  • Aktivno učestvuje u pripremi i planiranju.
  • Vođenje dokumentacije i uređivanje oglasa.

Potrebne kvalifikacije:

  • Poželjno iskustvo u telefonskim pozivima.
  • Fokusiranost na zadatke, timski duh, brzi prsti!
  • IV stepen.
  • Iskustvo u sekretarskom radu.
  • Odlično znanje MS Office paketa!
  • Viši nivo znanja engleskog jezika.
  • Izražene analitičke sposobnosti.
  • Izražene komunikacijske sposobnosti i orijentisanost ka timskom radu.
  • Samoinicijativnost, fleksibilnost i istrajnost u radu.

U slučaju da ste neko kome prijatelji redovno govore da "Mnogo pričaš!!!" vi ste kandidat za nas!

Posao je dinamičan i u stalnom ste kontaktu kako sa vlasnicima nepokretnosti tako i sa našim agentima. Pomažete u stvaranju boljeg i prijatnijeg radnog prostora! (pozicija administrativnog radnika je najbitnija pozicija u agencijama za nekretnine).

Ako ste neko ko traži "Nešto novo" i imate želju da se posvetite poslu koji će i da vas nagradi za sav vaš trud onda smo mi agencija za vas!

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor selekcije. Poverljivost kandidata je zagarantovana.

Vaš CV, poželjno sa fotografijom, i motivaciono pismo pošaljite elektronskim putem.