/posao/logo/intercomn.jpg
Prvi posao
Trgovac
Lokacija Subotica
Rok za prijavu 01.06.2023.
Postavljeno 17.05.2023.
Puno radno vreme
Potrebno je do jedne godine radnog iskustva

INTERCOM DOO, Majšanski put 126, Subotica, osnovan je 05.10.1992. godine. Osnovna delatnost preduzeća je trgovina  na veliko i malo baštenskim uređajima, priborom, i spravama kao i servis i popravka.

Ako poznajete baštenske uređaje, iskusan ste prodavac, znate oduševiti i najzahtevnije kupce te ih inspirisati, savetovati i zaslužiti njihovo poverenje, onda bi nam bila čast da postanete deo našeg tima.

Raspisuje konkurs za radno mesto: Trgovac

Kriterijumi:

  • Srednja stručna sprema
  • Komunikativnost,kolegijalnost, pouzdanost  i spremnost za rad u dinamičnom okruženju
  • Informatička pismenost
  • Uslužna i prodajna orjentisanost
  • Poznavanje rada na računaru
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Prednost poznavanje mađarskog jezika

Opis poslova:

  • Izlaganje i prodaja uređaja,rezervnih delova i htz opreme
  • Informiše kupca o proizvodu, upućuje ga u način korišćenja
  • Aktivna prodaja i savetovanje kupaca sa kvalitetnim i stručnim informacijama
  • Blagajnički poslovi
  • Briga o privlačnom i uređenom izgledu prodajnog prostora
  • Briga o prijemu, skladištenju, održavanju i razvrstavanju robe
  • Pomoć kupcima pri donošenju odluka ili pronalaženju željenih proizvoda
  • Direktno posluživanje kupaca

Potrebna znanja:

  • MS Office (Excel, Word…)
  • Dobro poznavanje pravilnika i procedura neophodnih u radu maloprodaje

Nudimo vam:

  • Šansu da radite u firmi koja je jedna od vodećih na tržištu baštenskih uređaja
  • Rad u uređenom sistemu, uz podršku cele kompanije
  • Prijava na neodređeno vreme
  • Zanimljiv, dinamičan posao u prijatnom okruženju
  • Mogućnost napredovanja
  • Redovnu i stimulativnu zaradu
  • Nudimo poziciju na kojoj je svakom zaposlenom pružena mogućnost za stvaranje karijere u našoj kompaniji, promovišući poslovni i lični razvoj naših zaposlenih

Ukoliko ste se prepoznali u ponuđenoj poziciji, a ponuđeno radno mesto vam predstavlja lični izazov, onda bi nam bila čast da postanete deo našeg tima.

Očekujemo vaš CV elektronskim putem.

Konkuriši Prikaži adrese