/posao/logo/hardy35c71228c7fdff7b973806b1b87e2d08.jpg
Prvi posao
Unapređivač prodaje - Merchandiser
Lokacija Srbija
Rok za prijavu 28.03.2023.
Postavljeno 13.03.2023.
Puno radno vreme
Potrebno je do dve godine radnog iskustva

HARDEX d.o.o. je deo internacionalne KAEM grupacije i jedan od vodećih distributera alata za završne radove građevinarstvu u Srbiji. Kompanija je osnovana 2007. godine, sa sedištem u Beogradu. Ponosni smo na naš stalni rast i nastojimo da zadržimo svoju poziciju radom na inovacijama i sa uvođenjem novih proizvoda kao i razvoja pametnih rešenja. Izgradili smo lidersku poziciju zahvaljujući našem tehničkom znanju, iskustvu i stabilnim poslovnim odnosima.

Opis posla:

  • Promovisanje i pozicioniranje HARDY proizvoda na primarnim i sekundarnim mestima izlaganja,
  • Održavanje polica i drugih pozicija po jasno definisanim standardima,
  • Pravilno postavljanje proizvoda tako da budu dostupni potrošačima,
  • Redovne posete prodajnih mesta kupaca, sprovođenje prodajno-marketnških aktivnosti i praćenje rezultata,
  • Praćenje zaliha i stanja asortimana na prodajnim mestima i stalna komunikacija sa prodajnim timom.

Od Vas očekujemo:

  • Minimum srednja stručna sprema,
  • Vozačka dozvola B kategorije - aktivan vozač,
  • Izražene komunikacione i pregovaračke sposobnosti,
  • Obavezno iskustvo na istim ili sličnim poslovima,
  • Aktivno znanje rada u MS Office paketu,
  • Energičnost i usmerenost na postizanje zadatih ciljeva.

Nudimo Vam:

  • Rad u uređenom sistemu, uz podršku cele kompanije,
  • Mogućnost profesionalnog razvoja i napredovanja,
  • Stalne obuke i treninzi.

Kontaktiraćemo samo kandidate koji uđu u uži izbor.