Viljuškarista

Smurfit Kappa Avala Ada d.o.o.

Beograd
Rok za prijavu: 23.08.2022.
Postavljeno: 08.08.2022.
Prvi posao
1., 2. i 3. smena
puno radno vreme
Potrebno je do jedne godine radnog iskustva

Smurfit Kappa Avala Ada je privredno društvo za proizvodnju kartonske ambalaže i članica je Smurfit Kappa Grupe, lidera u papirnoj industriji u Evropi.

Iskoristite ovu priliku i pridružite nam se - tražimo ambiciozne i vredne kandidate za poziciju: Viljuškarista

Osnovna zaduženja:

  • Utovar, istovar i transport gotovih proizvoda i ostale robe
  • Prijem robe i skladištenje
  • Vođenje dokumentacije o radu viljuškara
  • Praćenje dospeća servisiranja viljuškara
  • Evidentiranje nepravilnosti u radu mašina i uređaja kojima se rukuje

Neophodni uslovi:

  • NKV
  • Položen ispit za viljuškaristu

Nudimo vam rad u dinamičnom i zahtevnom okruženju, sa prilikama za lični razvoj i napredovanje.

Podeli

Greška u oglasu? Obavestite nas.